Звернення громадян

Інформація по особистому прийому громадян заступника голови районної державної адміністрації, який відбувся 21 вересня 2017 року

21 вересня 2017 року відбувся особистий прийом громадян заступника голови районної державної адміністрації, на якому були присутні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, органу місцевого самоврядування.

Під час прийому було прийнято 2 особи, якими порушено 1 питання: щодо повернення Державного акта на право власності на земельну ділянку виданий на ім’я матері заявників, громадянкою, яка по усній домовленості взяла дану земельну ділянку в свою оренду. З даного питання надано вичерпні роз’яснення відповідно до чинного законодавства України та рекомендовано в майбутньому всі договірні відносини  оформлювати належним чином.