Звернення громадян

Прийом громадян керівництвом Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 20008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керівництвом Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації в березні 2017 року планується прийом громадян за місцем їх проживання.

З цією метою Департаментом приймаються письмові питання від громадян за таким напрямками:

1.      Інформаційна політика Херсонської області

2.      Видавнича діяльність на території Херсонської області

3.      Діяльність громадських організацій та об’єднань

4.      Співпраця з духовенством та з представниками різних національностей

5.      Громадсько-політичний аналіз та прогнозування

Звернення просимо направляти до 01 березня 2017 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «Звернення», або на адресу районної державної адміністрації: 75100, м. Олешки, вул. Гвардійська 24 (для відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА)