АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ФІНКОНТРОЛЬ

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» державних аудиторів у місті Херсоні 0552 263628.

Чітку антикорупційну спрямованість мають контрольні заходи, які тривають відповідно до наданих аудиторам повноважень і відповідно до вимог чинного законодавства. Під час їх планування фахівці офіційно застосовують спеціальний підхід для подальшого відбору об’єктів контролю. Підстава - оцінка низки ризиків фінансових порушень.

Ефективнапротидіятим посадовим особам, які напряму причетні до використання коштів і майна. Тому аудитори системновзаємодіютьз правоохоронними органами.Завдання єдине - принциповореагуватина прояви бюджетної корупції.

З метою протидії проявам корупції, запобігання, виявлення та усунення фінансових і майнових порушень чинного бюджетного законодавства, громадяни можуть звернутися до державних аудиторів Херсонщини. Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретним фактажем. Надсилайте Вашу інформацію на електронну адресу державних аудиторів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон довіри 0552 263628 працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області