РОЗПОВІДАЙТЕ про бюджетних горе-корупціонерів

Привласнення, розтрата або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем характеризуються умисним протиправним і безоплатним оберненням чужого майна на свою користь чи на користь іншої особи.

Привласненняозначає відношення людей до певних речей, як до своїх. Злочином є протиправне і безоплатне вилучення (утримання, неповернення) особою чужого майна  з наміром в подальшому обернути його на свою користь чи користь третіх осіб.

У результаті привласнення чужого майна особа починає незаконно володіти і користуватися вилученим майном, поліпшуючи безпосередньо за рахунок викраденого своє матеріальне становище.

З метою протидії проявам корупції, запобігання, виявлення та усунення фінансових і майнових порушень чинного бюджетного законодавства, громадяни можуть звернутися до державних аудиторів Херсонщини у місті Херсоні. Інформуйте по суті, з конкретним фактажем. Надсилайте Вашу інформацію на електронну адресу державних аудиторів у місті Херсоні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон довіри 0552 263628 працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області