Про оприлюднення результатів діяльності херсонських аудиторів

Упродовж 9 місяців 2017 року Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області поширено загалом 1768 матеріалів  у засобах інформації.

Зокрема, за матеріалами, підготовленими фахівцями підрозділів Управління, у друкованих виданнях розміщено 46 публікацій, 63 інформації оприлюднено на телебаченні, 82 - на радіо, у мережі Інтернет - 1577 інформацій.

11інформацій, присвячених результатам діяльності територіального органу, розміщено на Урядовому порталі, 18- на веб-сайті Держаудитслужби, а також на веб-сайті Південного офісуДержаудитслужби(33), у газетах «Урядовий кур’єр» (2)та «ГолосУкраїни» (2).

Також розповсюджено 406 текстів про діяльність державних аудиторів на офіційних веб-сайтах органів місцевого самоврядування і влади (на сайті ОДА- 54, сайтах РДА – 352).

Крім того, проведено 71 пряму телефонну лінію.

Триває  регулярне висвітлення змістовних та актуальних, передусім, для громад Херсонщини, матеріалів про зміцнення фінансової дисципліни на підконтрольних об’єктів бюджетної сфери.