АНТИКОРУПЦІЙНІ ДЗВІНКИ -АУДИТОРАМ

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

у місті за номером Херсоні 0552 263628.

Приклади, які можна віднести до ситуацій,

зазвичай описуваних терміном "КОРУПЦІЯ":

1. Найчастіше під корупцією розуміють ситуацію, коли посадовець приймає протиправне рішення, з якого отримує вигоду деяка друга сторона (наприклад, - фірма, що забезпечує собі завдяки цьому рішенню державне замовлення всупереч встановленою процедурою).

2. Коли чиновник будує собі дачу за рахунок державних коштів (матеріали, техніка), він діє не один і потрапляє у певну залежність від інших осіб, залучених у халявне будівництво і його забезпечення. Як правило, використавши свою владу для незаконного отримання матеріальних благ, керівник змушений розплачуватися за це з "подільниками" незаконним просуванням по службі, преміями...

3. Коли чиновник, зобов'язаний за законом прийняти певне рішення  відносно до окремої особі, створює для цього штучні незаконні перешкоди, він тим самим примушує свого клієнта до дачі хабара.