Корупційні ризики - в полі зору державних аудиторів Херсонщини

c_100_100_16777215_00___images_13_10_17.pngХерсонські аудитори вдосконалюють фахові знання на основі Антикорупційної програми Державної аудиторської служби України та її міжрегіональних територіальних органів на 2017 рік.

Заплановані заходи спрямовані на дотримання аудиторами вимог діючого антикорупційного і бюджетного законодавства

Задля дотримання вимог антикорупційного законодавства, кожний аудитор, перед проведенням інспектування, ознайомлюється зі спецобмеженнями, встановленими законами України «Про запобігання корупції», «Про державну службу» та вимог Кримінального кодексу України.

Державні аудитори задіяні і в проведенні змістовних навчань, виробничих нарад.На загальних заняттях розглядають антикорупційні теми. Приміром, неодноразово обговорюють питання про упередження та недопущення конфлікту інтересів.

Узагальнюється інформація від громадян через телефон довіри0552 26 36 28.

Систематичний контрольза здійсненням повноважень фахівців фінконтролю зі сторони Південного офісу Держаудитслужби триває.

Шановні громадяни! Повідомляйте про деяких посадовців бюджетної сфери, котрі виконують службові обов’язки недобросовісно, з нехтуванням вимог чинного законодавства.

Нагадаємо: від початку 2017 року, за результатами аналізу процедур закупівель (без виходу на об’єкт контролю), через виявлені порушення, за рекомендаціями аудиторів відмінено торги та розірвано вже укладені договори на суму 129,9 млн грн.