ГРОМАДИ ПРОТИ КОРУПЦІОНЕРІВ

Корупціянегативна частина життя.  Корупція загрожує правам людини, реалізації принципу верховенства права, підриває соціальну справедливість, завдає шкоди громаді, національній безпеці.

Чинне законодавстворозглядає корупцію як діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямовану на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг.

Групою ризику, схильною до корупції, є ті особи, що володіють  владою над розподілом якихось ресурсів, які не належать їм, але вони прагнуть на власний розсуд розпорядитися ними. Головні об'єктипристрасті корупціонера-бюджет, ресурси іматеріальні цінності.

Державний та місцеві бюджети, а також відносини, що мають місце при надходженні, розподілі, перерозподілі та витрачанні коштів, є одночасно спокусою для чиновників усіх рівнів. Тому лише постійний, незалежний і об'єктивний фінансовий контрольздатний стримати розвиток корупції.

Телефони довіри державних аудиторів у Херсоні – 0552 26-36-28Звертайтеся з конкретним фактажем на електроннуадресудержавних аудиторів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області