До 25-ї річниці незалежності України нагороджено кращих представників Херсонщини

DSC_0464-1024x683.jpgВітаючи мешканців та гостей міста зі святом незалежності України, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, зазначив: «Зараз ми по-різному можемо дивитися на наше життя. Але, коли їдеш на передову, то розумієш, що боротьба за незалежність продовжується спільно  – кожен робить свій вклад. У нас є запал і ми зможемо навести лад у нашій державі для того, щоб наші діти, що народилися у вільній демократичній країні, могли рости щасливими, здоровими і вільними! Наш з вами обов’язок – не допустити зміни  цього курсу. Нашому роду ніколи не буде переводу!». Під час святкових заходів  на площі Свободи голова ОДА Андрій Гордєєв  вручив державні нагороди за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм:

• орден «За заслуги» ІІІ ступеня – Свищу Сергію Миколайовичу, члену громадської Каланчацької спілки учасників АТО на Сході України;
  • орден княгині Ольги ІІІ ступеня – Богун Марині Олександрівні, учителю Малоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  • медаль «За працю і звитягу» – Стецю Сергію Станіславовичу, механізатору фермерського господарства «Зоря».

Також до Дня незалежності України присвоєно почесні звання:

• «Заслужений артист України» – Руслану Вишневецькому, артистові драми Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша;
  • «Заслужений працівник культури України» – Леоніду Ліхтаренку, керівнику ансамблю козачої пісні «Слобода» Новотроїцького району;
  • «Заслужений працівник охорони здоров`я України» – Олегу Колногорову, фельдшеру Олешківської станції екстреної медичної допомоги;
  • «Заслужений працівник промисловості України» – Анатолію Марецькому, начальнику цеху Херсонського державного заводу «Палада».

Джерело: http://khoda.gov.ua/do-25-%d1%97-richnici-nezalezhnosti-ukra%d1%97ni-nagorodzheno-krashhix-predstavnikiv-xersonshhini/