Олешківщина урочисто відзначила День Державного Прапора України

c_100_100_16777215_00___images_DSCF2909.JPGЩорічно, 23 серпня, напередодні Дня незалежності, Україна відзначає День Державного Прапора.

На честь свята щороку о 9 годині відбувається офіційна церемонія підняття Державного Прапора України в обласних і районних центрах та інших населених пунктах.

Саме тому в м. Олешки, біля адміністративної будівлі районної державної адміністрації, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, на якій були присутні керівництво району і міста, представники державних установ, організацій та служб, учасники АТО, громадськість та інші.c_100_100_16777215_00___images_DSCF2900.JPG

З державним святом жителів і гостей міста та району  привітали перший заступник голови Олешківської районної державної адміністрації Костянтин Буганов та учасник АТО Валерій Галадим. Зокрема, ними була зауважено, що синьо-жовті кольори стали символом мужності наших захисників.
«Прапор бережуть і захищають наші воїни під шквальним вогнем на передовій, з ним йдуть у бій та перемагають!" – наголошено у виступах.

Під виконання Державного гімну України честь підняти Державний Прапор України було надано учасникам антитерористичної операції на Сході нашої країни  - Валерію Галадиму, Олександру Зарівному, Сергію Смірнову, Олександру Вороненко.

Святковий настрій своїми виступами подарували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.

Довідка

День національного прапора України було встановлено "на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України" згідно з Указом другого президента України Леоніда Кучми "Про День Державного Прапора України" від 23 серпня 2004 року №987/2004.

У новітній історії вперше такий прапор було піднято над будівлею Верховної Ради України 24 серпня 1991 року. Саме в цей день був проголошений акт про незалежність країни.

Тільки у 2009 році третій президент України Віктор Ющенко вніс зміни до указу і тим самим заснував щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.