Привітання першого заступника голови районної державної адміністрації з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

c_100_100_16777215_00___images__006.jpgДорога громадо Олешківщини!

Із нагоди великих національних свят нашої державності – Дня Державного Прапора України  та Дня незалежності України, прийміть вітання і побажання.

Ці державні свята не просто святкові дні в календарі. Це нагадування про високу ціну і значення суверенітету й символів України – держави українського народу, право на свободу якої виборювали і виборюють сьогодні  тисячі справжніх патріотів.

Цього року наша держава святкує 25-у річницю незалежності. Для людини — це значний проміжок часу, за який відбувається становлення особистості з власними цінностями, переконаннями та поглядами. Для країни – це молодий вік, коли держава має визначитись та обрати шлях свого майбутнього. Та свободолюбиві українці ще 25 роки тому показали, що свою державу творять самі, захищаючи право жити в суверенній та незалежній  країні.

Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея, воля та прагнення до власної національної державності, найкращих європейських демократичних традицій. Непросто нам і зараз відстоювати  суверенітет, цілісність території, інтереси рідної держави.

Шановні жителі району! Щиро вітаю з Днем Незалежності України кожного, хто вніс і вносить сьогодні свій внесок в становлення незалежної Української держави, хто своєю працею розбудовує рідний край, хто нині бореться за свободу нашої Батьківщини на полі бою, хто всіляко підтримує наших воїнів

Бажаю всім нам з гордістю рівнятися на Державний Прапор, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління.

Від щирого серця бажаю всім  вам злагоди, здоров’я та довголіття, почуття гордості за свою державу. І як найшвидше нам миру!

З повагою,

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                         Костянтин Буганов