Запрошуємо відзначити День Державного Прапора України та 25-ту річницю незалежності України!

23 серпня о 10.00 відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України на честь святкування Дня Державного Прапора України

Місце проведення: біля будівлі районної державної адміністрації, м. Олешки ,вул. Гвардійська 24

23 серпня о 15.00 – урочисті збори, присвячені 25-й річниці Незалежності України, та театралізоване дійство «Як Київська Русь Україною стала»

Місце проведення: Цюрупинський ЦКД, вул. Пароходна (Енгельса)28

24 серпня о10.15 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання за всіма громадянами України, які поклали власне життя у боротьбі за вільну й цілісну Україну.

24 серпня о 18.00 – святкові заходи, присвячені 25-ій річниці Незалежності України

Місце проведення: центральна площа міста

В програмі заходів:

Конкурс дитячих малюнків на асфальті «Я малюю мир в Україні»;

Дитяча конкурсно-ігрова програма «Ми – велика, єдина родина – уся наша Україна»

Бібліотечна акція «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

Виставка квіткових панно «Поетична палітра України»

Майстер-клас від шеф-кухара ресторану «Пан Атаман» для жителів міста

Виставка виробівмайстрів народно-ужиткового мистецтва «Свій талант, моя країно, я кладу тобі до ніг»

Святковий концерт, присвячений 25-ій річниці Незалежності України «Народжені бути вільними»

Конкурсно-ігрова програма для молоді «Ми майбутнє твоє, Україно!»

Етно-дискотека