Олешківщина готується відзначати 25-у річницю незалежності України

18 серпня, в районній державній адміністрації відбулось чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України, під час якого обговорили останні приготування до свят, які відбудуться 23 та 24 серпня.Вела засідання заступник голови райдержадміністрації Наталя Макаренко.

Так, Ірина Іванушкіна, начальник відділу культури райдержадміністрації поінформувала про культурні заходи, які будуть проходити в районному центрі. Традиційно 23 серпня відбудеться  церемонія урочистого  підняття Державного Прапора України о 10.00 біля адміністративної будівлі районної державної адміністрації. О 15.00 в Центрі культури та дозвілля пройдуть урочисті збори, присвячені 25-й річниці Незалежності України, та театралізоване дійство «Як Київська Русь Україною стала».

У день відзначення 25-ї річниці незалежності України  24 серпня святкування розпочнуться о 9 год. з проведення спортивних змагань на пришкільній території Цюрупинської гімназії. Офіційна частина святкування розпочнеться на центральній площі м. Олешки о 18.00, де відбудуться святкові заходи, присвячені 25-ій річниці Незалежності України

Наступне, підсумкове засідання оргкомітету, призначене на 22 серпня.