Парад, як день відродження української армії

31/08/2016

Детальніше...Такий хороший парад, що аж серце болить, - слова мого знайомого про цьогорічне святкування Дня незалежності в Києві вдало передають загальне враження.

Детальніше...

ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!

30/08/2016

       Детальніше...  Україна – це неозорі простори рідної землі, що простягнулися від Карпат до Чорного моря.  Україна – це історія народу, який протягом багатьох років боровся за свободу і незалежність. Україна – це рідна мова, яка долаючи перешкоди і всілякі перепони, стала однією з найрозвинутіших мов світу.

Детальніше...

Незалежність - генетичний код українців

26/08/2016

Детальніше...24 серпня 1991 року – День проголошення Незалежності України, який продовжив тисячолітню традицію державотворення в Україні з урахуванням природного права на самовизначення. Він став своєрідною точкою відліку нового етапу історії України.

Детальніше...

До 25-ї річниці незалежності України нагороджено кращих представників Херсонщини

25/08/2016

Детальніше...Вітаючи мешканців та гостей міста зі святом незалежності України, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, зазначив: «Зараз ми по-різному можемо дивитися на наше життя. Але, коли їдеш на передову, то розумієш, що боротьба за незалежність продовжується спільно  – кожен робить свій вклад. У нас є запал і ми зможемо навести лад у нашій державі для того, щоб наші діти, що народилися у вільній демократичній країні, могли рости щасливими, здоровими і вільними! Наш з вами обов’язок – не допустити зміни  цього курсу. Нашому роду ніколи не буде переводу!». Під час святкових заходів  на площі Свободи голова ОДА Андрій Гордєєв  вручив державні нагороди за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм:

Детальніше...

З нагоди відзначення 25-ої річниці незалежності України Подякою голови ОДА нагороджено старшого сержанта Олешківського відділення поліції

25/08/2016

Під час урочистої церемонії відкриття «Алеї Героїв України» та презентація ІІ тому альбому «Хронологія мужності 2014-2016» відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 16 серпня 2016 року № 473 за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, активну життєву позицію та з нагоди 25-ої річниці незалежності України Почесними грамотами голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва нагородили:

Детальніше...

Наші веслувальники другі

23/08/2016

Детальніше...Веслова база «Авангард» міста Олешки приймала ХVІ традиційні змагання з веслування на байдарках і каное «Козацький край-2016», присвячені 24-річниці Незалежності України в яких прийняли участь 170 спортсменів з Миколаєва          та населених пунктів Херсонської області. Наш район, який був представлений вихованцями ДЮСШ районної ради і посів ІІ місце в загальнокомандному заліку. На урочистому відкритті учасників та гостей спортивного свята вітали перший заступник голови районної державної адміністрації Костянтин Буганов, голова районної ради Віктор Трембач та президент Херсонської обласної федерації веслування на байдарках та каное Олександр Черніченко.

Детальніше...

Олешківщина урочисто відзначила День Державного Прапора України

23/08/2016

Детальніше...Щорічно, 23 серпня, напередодні Дня незалежності, Україна відзначає День Державного Прапора.

На честь свята щороку о 9 годині відбувається офіційна церемонія підняття Державного Прапора України в обласних і районних центрах та інших населених пунктах.

Детальніше...

Виступ Президента під час церемонії урочистого підняття Державного Прапора України

23/08/2016

Детальніше...Справжню історію нашого прапора радянська влада тримала за сімома печатками…Вона пильнувала, аби поєднання синього та жовтого взагалі ніколи не траплялося на око громадянам. Право на окреме існування ці фарби, звісно ж, мали. Ну не затулиш же людям очі на блакитне небо… І не заборониш ростити золотаві жито чи пшеницю. А от синергії кольорів режим не допускав категорично і вважав її великим криміналом. Доходило до абсурду: кажуть, державний стандарт навіть в коробках дитячого пластиліну не дозволяв синім і жовтим брускам лежати поруч, тільки впереміш з іншими.

Детальніше...

Привітання першого заступника голови районної державної адміністрації з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

23/08/2016

Детальніше...Дорога громадо Олешківщини!

Із нагоди великих національних свят нашої державності – Дня Державного Прапора України  та Дня незалежності України, прийміть вітання і побажання.

Детальніше...

Вітаємо нашого земляка!

23/08/2016

Указом Президента України №338/2016«Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України», за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм, присвоєно почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ":

Детальніше...

Запрошуємо відзначити День Державного Прапора України та 25-ту річницю незалежності України!

22/08/2016

23 серпня о 10.00 відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України на честь святкування Дня Державного Прапора України

Детальніше...

Олешківщина готується відзначати 25-у річницю незалежності України

19/08/2016

18 серпня, в районній державній адміністрації відбулось чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України, під час якого обговорили останні приготування до свят, які відбудуться 23 та 24 серпня.Вела засідання заступник голови райдержадміністрації Наталя Макаренко.

Детальніше...