Новини

ДЕНЬ НОВОЇ КНИГИ!

c_100_100_16777215_00___images_25(3).jpgНова книга має неповторний запах, приємна на дотик, таємнича за змістом…Скільки невідомого, цікавого, інтригуючого приховує вона під своєю обкладинкою!

 28 березня, в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, в дитячій книгозбірні КЗ Олешківська центральна районна бібліотека пройшов День нової книги.
Працівники бібліотеки презентували юним читайликам книжки українського видавництва «Грані-Т», які надійшли з обмінно-резервного фонду Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.
На виставці-прем'єрі «Знайомтесь! Новинки!» були представлені книги серії «Сучасна дитяча проза», «Дитяча іронічна поезія», «Дивний детектив-08», «Казки народів світу», «Українські народні казки», «Путівники», «Книготерапія», «Українська дитяча класика», «Українські народні казки з вузликами» та інші.
Видання різні за жанрами. Тож кожному читачеві знайшлася книга за його вподобанням. Особливо радує те, що багато малечі приходить до дитячої бібліотеки разом з матусями, бабусями, татусями.

 

 

Джерело