Новини

Чи готовий ти до справжніх відносин

c_100_100_16777215_00___images_55.jpgМолодість – це особливий час для саморозвитку, праці над своїми недоліками та характером, час для освіти та розвитку стосунків із соціумом. 

Це той час, коли можна закласти міцний фундамент для майбутньго сімейного життя. Це період для формування сімейних цінностей у підлітків .
28 березня 2018 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели групове заняття на тему «Чи готовий ти до справжніх відносин?».
Метою було пояснити молодим людям правильне бачення на стосунки для того, щоб вони не зазнали розчарувань і не помилилися з вибором майбутнього партнера, а також сприяти подальшому формуванню уявлень про сімейно-шлюбні стосунки, про кохання як найбільшу цінність сім’ї та усвідомленню факторів готовності до шлюбу. 
Сім'я, родина – найвища цінність на Землі, яка робить життя кожної людини щасливим, повноцінним, плідним. Присутні мають усвідомити, що кожна повноцінна родина є фундаментом здорового суспільства та усвідомленого підходу до вибору партнерів.
У ході семінару брало участь 14 осіб.

 

Джерело