Новини

Акція «Разом проти туберкульозу!»

c_100_100_16777215_00___images_23(2).jpg24 березня в Україні проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз. 

Організації і країни, що борються проти туберкульозу, проводять цей День з метою привернення уваги до масштабів хвороби і способів її профілактики та лікування.
До Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз спеціалісти Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели вуличну акцію під назвою «Разом проти туберкульозу!».
Метою акції є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби. В даний час одна третина світового населення інфікована туберкульозом.
На базі Олешківської міської бібліотеки №2 спеціалістами Центру проведено відеолекторій «Доступно про туберкульоз: причини, симптоми, профілактика»,«Туберкульоз.Сьогодення» 
Своєчасне виявлення туберкульозу є вирішальним фактором для ефективного лікування та попередження поширення його серед людей. Рання діагностика виявляє початкові форми туберкульозу (без розпаду легеневої тканини та виділення паличок Коха). Чим раніше виявлено захворювання, тим більше шансів на повне одужання при умові ефективного лікування.

 

Джерело