БІБЛІОТЕКА - ДІМ, ДЕ НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ!

c_100_100_16777215_00___images_38.jpgТи любиш щось майструвати? Сумно вдома самому? Міркуєш, де можна цікаво провести дозвілля під час весняних канікул?

Звичайно ж, у дитячій бібліотеці!
Дитячі бібліотеки сьогодні – це не тільки місце де дитина знаходить потрібну інформацію та книги. Бібліотека – це установа, куди може прийти кожен, незалежно від соціального статусу або своїх матеріальних можливостей. Це місце, де юні читачі можуть просто цікаво провести дозвілля.

У дитячій книгозбірні КЗ Олешківська центральна районна бібліотека організовано творчу майстерню «Умілі рученята». Тут наші відвідувачі можуть проявити свої творчі здібності в малюванні, виготовленні поробок в різних техніках, погратися іграшками та просто поспілкуватися з друзями.
Бібліотека – дім, де на тебе чекають! Завжди раді зустрічі з вами, наші юні читайлики!