Збори мешканців житлового будинку в м. Олешки на Житлоселищі по вул. Миру, 3.

На виконання резолюції голови обласної державної адміністрації від 14 березня 2018 року № М-1625  щодо особистого прийому громадян районна державна адміністрація інформує, що о 10 годині 22 березня 2018 року відбулися збори із мешканцями житлового будинку в м. Олешки на Житлоселищі по вул. Миру, 3.

На якій були присутні: Дьяченко В.П. – головний архітектор району; Акімова Т.М. – представник газети «Олешківський вісник»; Макоренко Н.А. – спеціаліст І категорії відділу з питань забезпечення життєдіяльності міста виконавчого комітету Олешківської міської ради, Мельниченко О.О. – заявниця та мешканці будинку (біля 40 осіб).

Після проведення бесід та дискусій на сходці вирішили:

1.   Меру міста Олешки – Воронову Д.М. у двох тижневий термін вивчити проблемні питання стосовно ремонту будинку та благоустрою прилеглої території до буд. по вул. Миру, 3. Підготувати проектно-кошторисну документацію з вирішення проблемних питань, а саме: проведення бетонних робіт для укріплення сходового маршу, засипати ґрунт уздовж підпірної стінки житлового будинку біля існуючого котловану та сходового маршу. Вирішитися із під’їзною дорогою позаду житлового будинку, яка є - протипожежним проїздом та яку підприємець – Яковчук О.С., член виконавчого комітету Олешківської міської ради, використовує для підвозу вантажним транспортом продукції до свого магазину, чим спричинено її руйнування. А також провести благоустрій прилеглої території та дороги.

2.  05 квітня 2018 року меру міста Олешки – Воронову Д.М. прийняти участь у загальних зборах мешканців будинку по вул. Миру, 3 зі своїми спеціалістами виконавчого комітету Олешківської міської ради для проведення практичної роз’яснювальної роботи по виправленню недоліків та вирішення інших питань, відповідно до вимог жителів житлового будинку.