ДИТЯЧА БІБЛІОТЕКА - ЦЕНТР ПІДТРИМКИ РОДИННОГО ЧИТАННЯ

c_100_100_16777215_00___images_222(1).jpgХто з батьків не хоче бачити свою дитину розумною та вихованою? Вони докладають до цього чимало зусиль, але у більшості родин пріоритетною цінністю, на жаль, є не книга.

Тож, справжню радість відчувають працівники дитячої книгозбірні КЗ Олешківська центральна районна бібліотека, коли до неї приходять разом зі своїми маленькими дітками мами, які по-справжньому займаються духовним розвитком своєї дитини.
Ганна Юріївна Шворак прищеплює любов до читання своїй доньці Вікторії і тому знайшла час, щоб разом відвідати бібліотеку та записати п’ятирічну дівчинку до районної дитячої книгозбірні.
Ганна Юріївна вважає, що стрімкий розвиток комунікаційних технологій не повинен замінити дитині спілкування з книгою.
Наші нові користувачі залишилися задоволеними книжковим фондом бібліотеки та репертуаром періодичних видань. До того ж, у бібліотеці можна малювати, гратися іграшками, складати пазли або щось майструвати.
Бібліотекарі вважають, що спільними зусиллями з батьками ми зможемо продовжити гарну традицію сімейного читання, яке стане запорукою успішності їхніх дітей.