Новини

БІБЛІОТЕКА – ДІМ ТВОЇХ ДРУЗІВ!

c_100_100_16777215_00___images_12(3).jpgЯк краплин у Дніпрі,
Як зірок угорі,
Як листя на гіллі –
Стільки книг на землі!
Є великі й малі!
Є легкі і важкі!
На полицях, на столі –
Наші друзі – книжки!

Дитинство та юність – це чудова мить , коли луною котиться веселий сміх, йде цікаве навчання, маленька людина відкриває для себе цілий світ за допомогою книги і читання.

 Справжнім святом для юних користувачів є Всеукраїнський Тиждень дитячого читання, під час якого проводяться численні масові заходи з метою популяризації серед дітей читання, книги і бібліотеки, як скарбниці знань.
В рамках святкування Тижня дитячу книгозбірню КЗ Олешківська центральна районна бібліотека відвідали з екскурсією учні 1 «В» класу Олешківської гімназії.
Під час зустрічі діти дізналися, де і як починається життя книжечки, які бувають книги та де вони живуть.
Малечі цікаво було дізнатися про книжкових героїв, які живуть на полицях дитячої бібліотеки. А під час вікторини «Сторінками чарівних казок» наші гості згадали персонажів улюблених казок, які їм читали коли вони були ще зовсім маленькими. 
Порцію позитиву та гарного настрою юні читайлики отримали від перегляду улюбленого мультфільму на всі часи за мотивами української народної казки «Жив – був пес…».
Працівники бібліотеки підготували для учнів рекламні закладки. Якщо діти принесуть їх додому, то і батьки отримають інформацію про бібліотеку. 
Після екскурсії кількість читачів дитячої книгозбірні зросла на 15 чоловік.

Джерело