Новини

Щодо проведеної роботи звітує Олешківський районний територіальний центр соціального обслуговування

c_100_100_16777215_00___images_788(4).jpgПіклування про організацію дозвілля та відпочинку, саморозвиток підопічних Олешківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олешківської районної ради покладено на відділення денного перебування. 

У відділенні денного перебування кожен має можливість знайти собі заняття до душі, реалізовувати свої творчі здібності, отримувати професійну підтримку в складній життєвій ситуації, провести час у дружньому колі, познайомитись з новими, цікавими людьми. Значна частина часу приділяється наданню медичних послуг, а саме вимірюванню пульсу та артеріального тиску підопічних, проведення бесід на теми здоров’я та покращення самопочуття, з дозволу дільничного лікаря може проводитися гігієнічний масаж. Постійно проводяться засідання та лекції від спеціалістів різних напрямів. 
Організована робота по наданню соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку», на даний час охоплено навчанням 145 літніх людей. Впроваджена послуга надала можливість забезпечити якісну організацію дозвілля одиноким та одиноко проживаючим громадянам похилого віку, інвалідам, які мають можливість реалізувати свої творчі здібності та відчути себе повноправними членами суспільства. Соціальна послуга соціальної адаптації надається у денний час протягом строку, необхідного для процесу активного гармонійного пристосування отримувача соціальної послуги до нових умов соціального середовища. Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження соціальної послуги серед населення м.Олешки та залучення його до активного способу життя.
Всьому цьому сприяє згуртований колектив, а саме заступник директора-завідувач відділення денного перебування Лазаренко Ірина Валентинівна, педагог соціальний Жорнік Світлана Вікторівна, сестра медична Жицька Алла Анатоліївна та професійне керівництво, яке здійснює директор терцентру Косенко Світлана Петрівна. 
У рамках проведення роботи щодо удосконалення надання соціальної допомоги людям похилого віку та інвалідам, забезпечення повного охоплення увагою вразливої категорії населення при Олешківському районному територіальному центрі на особистому прийомі заступника директора – завідувача відділення денного перебування Лазаренко І.В. зареєстровано 168 чоловік з різних питань, а саме : взяття на обслуговування до відділень територіального центру, порядок оформлення до будинків-інтернатів, збір та обробка документів для направлення до будинків – інтернатів області та відділення стаціонарного догляду для постійного проживання, ведення особових справ підопічних відділення стаціонарного догляду, проведення лекцій та консультацій спеціалістами організацій та установ району, вирішення питань стосовно здійснення опіки та піклування над недієздатними особами тощо. 
Адже обов’язками та справою всього життя, працівників Олешківського районного територіального центру, є піклування про тих, хто цього потребує.

 

Джерело