Новини

В Олешках зіграють кілька театральних проектів

c_100_100_16777215_00___images_822(1).jpgПро це під час прес-конференції щодо проведення ХХ ювілейного фестивалю «Мельпомена Таврії», заявив директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи КулішаОлександр Книга.

- Нещодавно ми повернулися до забутої практики гастролей в районах. У минулі роки ми приїздили, особливої підтримки від глядачів чи керівництва районів не відчували, і просто відклали цю справу в сторону. Однак, цієї зими ми побували в Олешках з гастролями. Для всіх працівників театру Куліша, для акторів це був шок. Ми назвали це битковим аншлагом! Зала заповнена вщерть! Далі, березень – знову вистава, і знову повний зал глядачів. Їздили до Каховки, Горностаївки, реакція місцевих – на рівні. Люди йдуть на наші вистави, їм це потрібно. І так, як Олешки стали стартом для нас у цьому плані, то ми й вирішили, що обов’язково зіграємо кілька театральних вистав саме у Олешках. Тобто, для олешківського глядача. 

Також Олександр Книга розповів про майбутній фестиваль «Мельпомена Таврії». Цього року фестиваль відбудеться на 2 міста – Херсон та Миколаїв. 10 днів фестиваль триватиме в Херсоні, і 10 – у Миколаєві. 20 різних театральних майданчиків, українські та закордонні театри, вистави з класичної драматургії та світові прем’єри – глядачам буде на що подивитися під час фестивалю.

 

Джерело