30-річчя з дня заснування народного хору «Ветеран»

c_100_100_16777215_00___images_72.jpgВ Олешках відзначили 30-річчя з дня заснування народного хору «Ветеран» (керівник Неоніла Рапштинська).

З цієї нагоди в районному центрі культури і дозвілля ім. Т.Г.Шевченка відбулися урочисті заходи. В їх рамках самодіяльний колектив приймав вітання і нагороди від громадськості, місцевої влади і виконував композиції зі свого репертуару.

Довідка.

Любительське об'єднання «Ветеран» було створено 12 січня 1988 року. Спочатку до його складу входили працівники медичної сфери, пізніше до них приєдналися вчителі, ветерани війни і праці, комунальники.

Сьогодні колектив ансамблю складається з 15 учасників. Всі вони - люди пенсійного віку.Репертуар вокалістів різноплановий: військово-патріотичні, народні, козацькі та інші пісні. Їх виконання не один раз приносило «Ветерану» призові місця на всіляких обласних конкурсах і оглядах художньої самодіяльності.