Новини

Громадськості про патронат

c_100_100_16777215_00___images_20(2).jpgЗ метою інформування громадськості про запровадження в Україні послуги сімейного патронату як складової системи захисту дітей та підтримки сімей з дітьми, спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 14 березня 2018 року здійснено інформаційну кампанію серед батьків учнів Олешківської спеціалізованої школи №2.

 Враховуючи актуальність проблеми, міжнародні зобов’язання України щодо забезпечення прав дітей, спеціалісти центру намагались мотивувати аудиторію до прояву активної й відповідальної громадянської позиції, закликали бути небайдужими до долі дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах чи залишилися без піклування батьків.
Слухачі дізналися про особливості створення та функціонування патронатних сімей, критерії відбору кандидатів у патронатні вихователі. 
Наголошено, що патронатні вихователі обов'язково пройдуть тренінгове навчання за Програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі, не залишаться на одинці з проблемами дитини та її біологічної сім'ї, а працюватимуть у складі команди професіоналів-однодумців, які підтримають та забезпечать необхідну допомогу у догляді, вихованні і розвитку влаштованої під патронат дитини.
Нова комплексна соціальна послуга, дасть змогу якнайкраще врахувати інтереси дитини, яка залишилася без батьківського піклування, гарантувати їй сприятливе сімейне оточення, підтримати сім’ю на ранніх етапах кризи. 
У заході приймало участь 50 осіб. Надані індивідуальні консультації слухачам.

Начальник відділу соціальної роботи ОРЦ СССДМ І.Голубченко

 

Джерело