Проект «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні»

Запровадження нового проекту «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні»,

впроваджується за фінансуванням Уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW на отримання грантової (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу (допомога до 2500 Евро) або самозайнятості (до 650 Евро).

Для участі в конкурсі з розвитку бізнесу запрошуються зареєстровані та діючі підприємці з числа внутрішньо переміщених осіб та представників місцевої громади . За іншим напрямком запрошуються само зайняті особи та підприємці початківці, з числа внутрішньо переміщених осіб та представники місцевої громади. Пріоритет віддається  внутрішньо переміщеним особам , жінкам, ветеранам військового конфлікту на Сході України.

Учасникам проекту забезпечується тренінгові та консалтингова підтрима.

Тел. +38(050)7074684, +38(068)2030192 Ольга Авраменко,
         +38(066)2084493 Інна Сергєєва