Засідання президії Олешківської районної федерації футболу

c_100_100_16777215_00___images_105(1).jpg14 березня 2018 року о 10.00 годині в залі для селекторних нарад Олешківської районної державної адміністрації відбулось засідання президії Олешківської районної федерації футболу за участі футбольної спільноти району.

У заході прийняли участь голова Олешківської районної державної адміністрації  Олена Кравченко-Скалозуб, голова Олешківської районної ради Павло Потоцький, голова громадської спілки "Федерація футболу Олешківського району Херсонської області"– Валерій Майков, начальник управління освіти, культури сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації - Олександр Зарівний, та представники футбольної спільноти.

Головними питаннями для обговорення були пошук нових підходів у співпраці місцевої влади та громадських організацій, оптимальні шляхи фінансування спортсменів, прийняття участі у грантових програмах та обговорення регламенту чемпіонату футболу Олешківського району на 2018 рік