Грантова допомога за проектом "Kusanone"

Завдяки реалізації в Україні реформи децентралізації Олешківський район отримав значну кількість надходжень до місцевого бюджету для розвитку власної території. Проте райдержадміністрація не зосереджується виключно на витрачанні зароблених коштів. Навпаки, ми активно працюємо над залученням інвестицій.

Сьогодні маємоможливість повідомити радісну новину: дві заявки на отримання грантової допомоги за проектом "Kusanone" зареєстровані посольством Японії в Україні. Йдеться про придбання сучасного діагностичного обладнання для Олешківської центральної районної лікарні: системи ультразвукової діагностичної медичної, і відеогастроскопа з відеоколоноскопом. Орієнтовна вартість техніки - 1,7 млн і 2,1 млн гривень відповідно.

Заявка зареєстрована 21 лютого, РДА направила гарантійний лист щодо співфінансування проекту.

Важливо зазначити, що керівництво облдержадміністрації Андрій Гордєєв, Евгений Рищук завжди націлюють райони на залучення позабюджетних коштів для реалізації державної політики на місцях. Сподіваємося, що співпраця з "Kusanone" принесе позитивний результат для Олешшя.