У Олешках відзначили 204-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка

c_100_100_16777215_00___images_18(3).jpgКожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас українців є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і неймовірного таланту, що здобула світову славу.

10 березня у місті Олешки відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 204-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

У заході взяли участь керівництво району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та підприємств району, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Урочистості розпочалися із покладання квітів до підніжжя пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. На мітингу, присвяченому цій знаменній події, лунали вірші поета, а також пісні, покладені на його геніальні твори.