Новини

Привітання голови Олешківської райдержадміністрації з Міжнародним жіночим днем!

c_100_100_16777215_00___images_277.jpgНаші шановні жінки!

     З весняним ароматом пролісків приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу, адже жінка символізує народження життя, тепло і кохання.

      Все найпрекрасніше бере початок від Жінки – матері й дружини, берегині домашнього затишку та сімейної злагоди. Ваша ніжність і любов, мудрість та самовідданість надають наснаги чоловікам, надихаючи їх на перемоги та звершення.

     Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, наші жінки невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Вони успішні в освіті та культурі, на виробництві та в медицині, у науці та на державній службі.

     Ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою  успіхів рідного краю і держави.

     Бажаємо, щоб свято не обмежувалось одним днем, щоб щоденно кожна з Вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову незалежно від статусу, рангу та віку.

     Нехай Ваші клопоти будуть приємними, а кожен день життя – наповнений щастям, відчуттям необхідності рідним, близьким, коханим, новими відкриттями та здобутками!

     Будьте коханими і кохайте, нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам привабливість і неповторність, міцне здоров’я, родинне тепло та затишок.

 

З повагою

Голова Олешківської райдержадміністрації                         О.В. Кравченко-Скалозуб