Привітання «сильних», але від того не менш чарівних дівчат

c_100_100_16777215_00___images_201.jpg05 лютого, голова Олешківської районної державної адміністрації Олена Кравченко-Скалозуб разом з представниками Олешківської районної ради завітали на передодні свята з привітаннями на олешківський полігон (ВЧ А- 2407).

Тут проходять службу декілька сильних, але від того не менш чарівних дівчат. Разом із квітами у якості подарунків для них була привезена низка необхідних у побуті речей, які вони самі ж і замовили.Це пральна машина, міні-піч, електроплита, електром'ясорубка, бойлер і холодильник.

Командир частини підполковник Анатолій Царапора подякував керівництву РДА і депкорпусу райради за проявлену турботу. І зазначив: військове формування вкрай потребує дизель-генератора. Тож, нам ще є над чим працювати.