Інформація про роботу відділу Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації протягом лютого 2018 року

c_100_100_16777215_00___images_47.jpgВідділ ведення Державного реєстру виборців (далі-Реєстр) здійснював забезпечення взаємодії районних служб та органів місцевого самоврядування щодо ведення Реєстру.

Протягом лютого 2018 року відділом було проведено періодичне поновлення персональних даних Реєстру. Згідно поданих відомостей суб’єктами подання (органи реєстрації міської, сільських рад, Олешківський РС УДМС, відділ реєстрації актів цивільного стану, районний суд) в січні 2018 року було зареєстровано 39 осіб, яким виповнилось 18 років, 79 осіб, які змінили або зареєстрували своє місце проживання, 31 особа знята з реєстрації, 1 особа набула громадянства України, 42 особи, які отримали паспорт громадянина України у зв’язку із зміною прізвища, імені по батькові, 101 особа померла протягом попереднього місяця.

За результатами опрацювання завантажено та опрацьовано 33 ініціативних відомостей, якими виборцям змінено місце проживання (7 відомостей), ідентифікаційні персональні дані (зміни ПІБ - 9 відомостей), місце народження та дату народження (17 відомостей).

Протягом поточного місяця прив’язано 7 будинків до постійних виборчих дільниць та направлено подання до Центральної виборчої комісії для внесення змін до постанови, опрацьовано 8 запитів від районного сектору Державної міграційної служби стосовно осіб, виборча адреса яких належить до Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, 4 заяви від осіб, виборча адреса яких належить до Донецької та Луганської областей.

На виконання указу Президента України щодо громадянства, відділом сформовано та направлено запит (14 осіб) до районного сектору управління Державної міграційної служби України для підтвердження відомостей про виборців. За результатами перевірки, проставлено відповідні висновки в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців”.