Відбулась робоча нарада комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

c_100_100_16777215_00___images_20180226_101051_1.jpgСьогодні, 26 лютого у Олешківській районній державній адміністрації відбулося засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні були присутні:  заступника голови районної державної адміністрації Олег Баранов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальники підприємств, організацій.

Членами комісії були розглянуті наступні питання: про вжиття додаткових заходів щодо попередження виникнення надзвичайних подій пов'язаних з загибеллю людей на водних об'єктах у зимовий період; про стан захисних споруд цивільного захисту в районі та проведення їх технічної інвентаризації у 2018 році; про стан роботи щодо створення підрозділів місцевої пожежної охорони в об’єднаних територіальних громадах; про стан водонапірних башт в районі щодо пристосування їх до забору води пожежними автоцистернами для гасіння лісових та інших пожеж; про розгляд звернень громадян; про затвердження Плану роботи районної постійної комісії з питань ТЕБ та НС на 2018 рік; про пункти обігріву на випадок складних погодних умов.