Увага, штормове попередження!

Як повідомляє обласний центр з гідрометеорології у зв’язку з переміщенням серії південних циклонів 27-28 лютого та 1 березня 2018 року по області очікуються складні погодні умови: сніг, хуртовини, 27 лютого сильний сніг, сильні хуртовини, на автошляхах ожеледиця, снігові замети,пориви північно-східного вітру 15-20 м/с, 27 лютого місцями пориви 25-29 м/с.  Температура вночі 6-11° морозу, вдень 1-6° морозу.

Очільник області Андрій Гордєєв на своїй офіційній сторінці Фейсбук закликав мешканців Херсонщини не залишати домівку без потреби і не вирушати у дальню дорогу.

Також підготовлено 38 пунктів обігріву: 15 пересувних і 23 стаціонарних.

В області підготовлено 341 одиниць техінки для оперативного реагування на ліквідацію надзвичайних ситуацій пов'язаних з погіршенням погодних умов.