Управління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації інформує

c_100_100_16777215_00___images_333(1).JPGСтаном на 23 лютого 2018 року проведена виплата усіх видів державних соціальних допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю,

тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, на суму 1 млн. 374 тис. грн. за другий період лютого 2018 року.