Відбулось засідання «круглого столу»

c_100_100_16777215_00___images_12(2).jpg19 лютого на базіОлешківської спеціалізованої школи I- IIIст. № 4відбулася зустріч начальника управління освіти, культури сім’ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації Олександра Зарівногоіз співзасновником Жемайтійського інформаційно-культурологічного благодійного фонду Литовської Республіки.

За «круглим столом» обговорено можливості подальшої співпраці ОлешшятаКретінгського районуЛитовськоїРеспублики. З метою реалізації соціокультурних проектів обидві сторони домовилися про укладення Меморандуму про співпрацю та найближчим часом заплановано проведення презентації на теми: «Етнографічні регіони Литви. Перспективи співпраці» та «Утворення «Европейського центру в Олешківському районі».