Є МОЖЛИВІСТЬ ЗДОБУТИ ПРЕСТИЖНУ ПРОФЕСІЮ

c_100_100_16777215_00___images_264.jpgВраховуючи постійну потребу на ринку праці Олешківського району в працівниках такої престижної професії як швачка, Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» отримал ліцензію на надання освітних послуг за цією професією, та пропонує навчання за новими стандартами.

Термін навчання 6 місяців. Швачка – професія для творчої людини. Це робітниця, яка знає методи та прийоми виконання особливо складних операцій з пошиття виробів пальтово-костюмного асортименту (пальт, шинелей, мундирів, фраків, кітелів, візиток, верхніх хутряних виробів та головних уборів), особливості конструювання хутряних виробів та проектування і формоутворення головних уборів, конструктивні особливості машин, які обслуговуються; принцип роботи високопродуктивних спеціалізованих машин-автоматів та напівавтоматів, комплексних ліній  волого-теплової обробки.

Навчання за направленням центрів зайнятості проводиться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Слухачам компенсується проїзд та проживання у гуртожитках готельного типу. Завершивши курс слухачі отримують свідоцтво кваліфікованого робітника державного зразка.

Якщо ви вважаєте, що ця професія саме для Вас, то Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» чекає на Вас.

Більш детальну та індивідуальну інформацію про порядок і умови видачі направлення на навчання можна безкоштовно отримати у центрі зайнятості           (м. Олешки, вул. Крилова 71), або за телефоном (05542) 2 20 74.

Провідний фахівець

з питань зайнятості