Новини

"Турботливі батьки"

c_100_100_16777215_00___images_991.jpg15 лютого поточного року, в м. Олешки в рамках проекту Товариства Червоного Хреста України на базі Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, пройшла зустріч групи взаємодопомоги: "Турботливі батьки", в якій приймають участь сім’ї внутрішньо переміщених осіб, а також багатодітні сім’ї. 

Волонтер Товариства Червоного Хреста України Флорінська О.В., підготувала заняття на тему: «Конфлікт поколінь у сім'ї».

Конфлікт поколінь – це поява розбіжностей між людьми різного віку. Найяскравішими прикладами можуть послужити ситуації спілкування між дітьми і батьками, бабусями, дідусями.

Однак головні ролі тут можуть грати не тільки підлітки і їх взаємовідносини зі старшим поколінням, але й їх батьки в спілкуванні зі своїми батьками і матерями. Часто розбіжності поколінь так і називають – конфлікти батьків і дітей.

Метою зустрічі було донести до присутніх те, що сім'я, в якій є представники трьох поколінь – найкраще і найбільш цінне виховне середовище завдяки своїй соціально-психологічній диференціації. При цьому важливо, щоб всі її члени жили в атмосфері взаємної доброзичливості і розуміння, щоб їх пов'язувала єдність поглядів, потреб, дій.

 

Джерело