Новини

Виставка- реквієм "Афганістан. Історія та пам'ять".

c_100_100_16777215_00___images_87.jpg15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану. З 1979 до 1989 року близько ста п’ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило «афганської війни». Вшановують і всіх тих, хто брав участь в інших війнах.

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від тих вогняних років. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.   До цієї, безперечно, важливої дати, яку всі ми повинні пам'ятати, працівники КЗ «Олешківська центральна районна бібліотека» ретельно відібрали книжкові видання, газетні публікації та організували виставку- реквієм "Афганістан. Історія та пам'ять". 

З експонованими на виставці матеріалами більш докладно можна ознайомитись у читальній залі Олешківської центральної районної бібліотеки