До дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

c_100_100_16777215_00___images_456.jpgСьогодні,15 лютого у парку Слави в Олешках відбувся мітинг, присвячений вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

В заході взяли участь представники районної влади: голова Олешківської районної державної адміністрації Олена Кравченко-Скалозуб, голова районної ради Павло Потоцький, структурні підрозділи адміністрації, представники громадськості, ветерани, воїни-інтрнаціоналісти та ЗМІ.

Голова Цюрупинської районної громадської організації «Українська спілка ветеранів війни (Афганістану)» Вадим Логвиновський виступаючи на заході, зазначив звертаючись до присутніх: «Ви з честю виконали свій громадянський обов’язок. Низькій уклін Вам за це!  Схилімо голови за тими Вашими побратимами, які не повернулися звідти живими.» На завершеннямітінгувідбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям.

Далі захід продовжився у районному центрі культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка. Під час урочистостей почесними грамотами були нагороджені воїни-афганці та громадські активісти.