Відбувся особистий виїзний прийом начальником Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції України в Херсонській області

c_100_100_16777215_00___images_111(4).jpg13 лютого поточного року в селекторній залі районної державної адміністрації відбувся особистий виїзний прийом начальником Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції України в Херсонській області.

Було надано роз’яснення - поради на різні питання архітекторів та проектантів (Мерзліки Л.К., Ніконової О.В.) з приводу належного оформлення містобудівної документації з приватизації земельних ділянок, будівництва на них та введення в експлуатацію споруд.

Вирішено позитивно питання від представників районної ради (Сироти В.М. та Луценка В.П.) стосовно отримання декларації про готовність об’єкту Олешківської дитячо-юнацької спортивної школи Олешківської районної ради до експлуатації та реєстрації в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Частково, були отриманні відповіді на питання: депутата Олешківської міської ради (Горбаня А.І.), голови Громадської ради при РДА (Сидоренка О.В.) та мешканця м. Олешки (Літвакова А.В.) стосовно вуличного освітлення в м. Олешки, ремонту центральних доріг м. Олешки та МАФів. Так, як дані питання потребують глибшого вивчення та аналізу. Але начальником Управління Петровим Д.С. було запрошено по вказаних питаннях на прийом до Управління з письмовими матеріалами, документами для подальшого розгляду та прийняття відповідних рішень.