Без ID-картки на дитину, вік якої більше 14 років, субсидію оформляти не будуть

c_100_100_16777215_00___images_23(1).jpgУправління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації нагадує мешканцям району, які отримують субсидію на сплату житлово-комунальних послуг, про те, що відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Для призначення всіх видів державної допомоги, в т.ч. житлової субсидії громадяни, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають надавати паспортні дані та ідентифікаційний код дитини. У разі відсутності даної інформації допомога призначатися не буде.

Для реалізації свого права на державну допомогу, будь ласка, оформляйте документи своєчасно!