КЗ «Олешківська центральна районна бібліотека» приймає гостей

c_100_100_16777215_00___images_213.jpg«Від повітових «Известий…» до районного «Вісника Олешшя» - історичний лабіринт в бібліотеці…

«В газети свято – ювілей!
І привітати хочемо нині
Та побажати кожен день
Почати з гарної новини!», - такими поетичними рядками зустріла ведуча заходу, присвяченого 100-річному ювілею районної газети «Вісник Олешшя», гостей - студентів університету III віку Олешківського районного територіального центру соціального обслуговування.

За десять десятиліть «Вісник Олешшя» пройшов великий тернистий шлях, був завжди бажаним гостем, другом і порадником у житті читачів. Для прихильників видання газета є носієм знань, інформації, захисником їх інтересів та продовжувачем традицій рідного краю.
Велике бажання присутніх у читальній залі пройтися історичними лабіринтами «Вісника Олешшя», стати свідками минулих публікацій газети здійснилося.

На зустріч було запрошено головного редактора газети «Вісник Олешшя» Полуфакіна Анатолія Олександровича, який своєю розповіддю викликав у присутніх великий інтерес до минулого та сучасного «Вісника…», ознайомив з раритетними номерами газет - попередників "Вісника...":
липень-жовтень 1917 року – “Известия”;
1918 рік – “Дніпровська думка”;
з 1920 року – “Днепровская коммуна”;
1930-1959 – “Промінь соціалізму”;
1960-1962 – “Ленінське слово”;
з 1965 року – “Шляхом Леніна”;
з 8 березня 1992 року – “Вісник Олешшя”.

Про миті трудового життя у редакції розповідав Анатолій Олександрович з теплотою та повагою до колег, з якими працював раніше та працює зараз.
Привітавши Анатолія Олександровича та колектив редакції «Вісника Олешшя» зі святом – ювілеєм газети, учасники зустрічі задавали питання про його особистий журналістський шлях, про талант писати вірші, про улюблених поетів. Скромно, але цікаво, з гумором Анатолій Олександрович давав відповіді на запитання.
Гості заходу мали можливість ознайомитися з виставкою - хронографом " З народом крізь час", на якій було експоновано фотоматеріали з історії трудових буднів редакції газети.

Тож, колектив редакції «Вісника Олешшя» з оптимізмом дивиться у майбутнє і до того ж закликає своїх читачів - вірних друзів, які завжди були з газетою, допомагали їй, підтримували словом і ділом у нелегкі для неї часи. Бо ж газета - це певною мірою і вони самі. Яке життя, така й газета. Вона лиш літописець.