Спортивний сезон 2018 року розпочали баскетболісти

c_100_100_16777215_00___images_20180209_151415.jpgВ спортивних залах Олешківських СШ І-ІІІ ст. № 2 та 4 (директори         І.Л. Сидоренко та Т.М. Іващенко) відбулися фінальні змагання районної Спартакіади загальноосвітніх шкіл Олешківського району з баскетболу. Згідно Положення в них взяли участь 6 команд юнаків і 6 команд дівчат.

Всі ігри пройшли у напруженій боротьбі, до останньої хвилини було важко визначити переможців. За підсумками проведених змагань серед команд дівчат на І місці збірна команда СШ І-ІІІ ст № 4 (директор Т.М. Іващенко, представник команди В.К. Карась), на ІІ місці-СШ І-ІІІ ст. № 2 (директор І.Л. Сидоренко, представник команди Ю.В. Токар), на ІІІ місці-Костогризівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Т.П. Кузіва, представник команди Я.Є. Якущенко).

Серед юнаків місця розподілилися наступним чином: І місце-Олешківська гімназія (директор О.В. Лаухіна, представник команди                 Н.А. Туришева), ІІ місце-СШ І- ІІІ ст. № 2 (директор І.Л. Сидоренко, представник команди Є.В. Павленко), ІІІ місце-Раденська ЗОШ і-ІІІ ст. (директор К.М. Шейко, представник команди Ю.М. Усенко).

Переможці та призери змагань були нагороджені Кубками, медалями та грамотами управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації.

З кращих гравців турніру сформовано збірні команди юнаків і дівчат району, які будуть захищати честь району на змаганнях ІХ спортивних іграх молоді Херсонщини та обласній Спартакіаді загальноосвітніх закладів. Побажаємо їм вдалих виступів.

Районні спортивно-масові заходи у лютому місяці:

1.    14.02.-Зональні змагання районної Спартакіади загальноосвітніх шкіл       з волейболу, згідно розподілу.

2.    16.02.-Фінальні змагання районної Спартакіади загальноосвітніх шкіл      з волейболу (юнаки-СШ І-ІІІ ст. № 4; дівчата-СШ І-ІІІ ст. № 2), початок о 10.00.

3.    15.02.-Зональні змагання ІХ спортивних ігор молоді Херсонщини                 з баскетболу серед юніорів і юніорок. Спортивний зал СШ І-ІІІ ст. № 4, початок о 10.00.

4.    17.02.-Відкритий кубок «Вісника Олешшя» з волейболу серед чоловічих команд, присвячений 100-річчю заснування газети.  Спортивний зал СШ І-ІІІ ст. № 2, початок о 10.00.

5.    17.02.-Зональні змагання ІХ спортивних ігор молоді Херсонщини                 з баскетболу серед юніорів і юніорок. Спортивний зал СШ І-ІІІ ст. № 4, початок о 10.00.

Обласні спортивно-масові заходи у лютому місяці в яких приймають участь спортсмени нашого району:

1.     17-18.02-Змагання ІХ спортивних ігор молоді Херсонщини з настільного тенісу. м. Херсон

2.     17-18.02-Змагання ІХ спортивних ігор молоді Херсонщини з футзалу серед юніорок. м. Берислав

3.     21-24.02-Зональні змагання ІХ спортивних ігор молоді Херсонщини           з футзалу серед юніорів м. Скадовськ

4.     22-24.02-Зональні змагання ІХ спортивних ігор молоді Херсонщини           з волейболу серед юніорів і юніорок м. Херсон