Щодо перерахунку розміру щомісячних страхових виплат

c_100_100_16777215_00___images_452.jpg01 січня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей».

На виконання рішення цієї постанови Олешківським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області у січні поточного року проведено осучаснення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за 2008, 2009, 2010, 2011 роки.

Загальна кількість потерпілих на виробництві (членів їх сімей) Олешківського та Голопристанського районів, які мають право на проведення такого осучаснення, складає 178 осіб. Розмір збільшення щомісячної страхової виплати залежить від відсотка втрати працездатності та середньомісячної заробітної плати.

Так розмір середньомісячної заробітної плати, відкоригованої станом на 01 березня 2017 року з якої розраховується сума страхової виплати для 161 особи збільшена на 1281,92 грн., для 10 осіб на 826,73 грн. та 2 особам на 393,88 грн.

Збільшений перерахований розмір страхових виплат, нарахований у січні поточного року, потерпілі на виробництві (члени їх сімей) отримали на початку лютого, а для тимчасово переміщених осіб перерахунок проведено та виплачено у січні 2018 року.

У березні поточного року буде збільшено розмір щомісячних страхових виплат усім потерпілим на виробництві (членам їх сімей) на 20 відсотків.

Для потерпілих на виробництві, для яких за наслідками вищенаведених перерахунків розмір щомісячної виплати буде визначатись із суми менше ніж 3200 гривень, буде встановлено новий розмір щомісячної страхової виплати, розрахований із суми 3200 грн. та відсотка втрати працездатності.

Завідувач сектору страхових виплат

та матеріального забезпечення                                           М. В. Дригваль