Погодження Олешківському відділенню АТ «Ощадбанк» щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу

В зв’язку з відсутністю зауважень, пропозицій від населення, підприємств та організацій м.Олешки, стосовно джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від діяльності відділення АТ «Ощадбанк», що розташоване за адресою: вул.Поштова, 50, м.Олешки, Херсонської області, (оголошення було опубліковане в газеті «Гривна СВ» № 40 від 05 жовтня 2017 року), районною державною адміністрацією надано погодження Олешківському відділенню АТ «Ощадбанк» щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу для службових приміщень.

Викиди забруднюючих речовин при роботі підприємства не призводять до перевищення гранично допустимих концентрацій в атмосфері населених пунктів, встановлених Міністерством охорони здоров’я України.