Новини

Особливості міжособистісних стосунків в родині

c_100_100_16777215_00___images_0174.jpg07 лютого 2018 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) за підтримки Товариства Червоного Хреста України на базі Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 створено групу взаємодопомоги для батьків на тему «Особливості міжособистісних стосунків в родині».

Мета заходу - аналіз основних принципів спілкування з дітьми, розвиток у батьків навичок ефективної взаємодії з дітьми ( Я-повідомлення, ефективні способи розв’язання конфліктів).

Спеціалістами Центру надані вправи, які допомогли учасникам пізнати іншу людину, визначити міжособистісні бар’єри у спілкуванні та знайти способи їх подолання.

В результаті присутні пришли до висновку, що розв’язувати конфлікти треба враховуючи інтереси всіх членів сім’ї, враховувати емоції власні та дитячі у спілкуванні.

З батьками проведений майстер клас по виготовленню свічок, який дав змогу розкритися кожному з батьків.У заході брали участь 3 особи.Робота у такому напрямку продовжуватиметься.

 

Джерело