ДОПОМОЖЕМО ПТАХАМ ВЗИМКУ!

c_100_100_16777215_00___images_83.jpgСаме таку назву має Всеукраїнська природоохоронна акція, долучитися до якої працівники, КЗ Олешківська центральна районна бібліотека разом з фахівцями національного природного парку «Олешківські піски» запросили в перший день лютого учнів 3- В класу Олешківської гімназії (вчитель Тетяна Лобанова).

Зустріч почалася в районній бібліотеці для дітей. Наші маленькі юннати дуже уважно слухали розповідь бібліотекаря Наталії Якименко про те, як важко прогодуватися птахам у холодну пору року і не так страшний пташкам холод, як голод. Урятувати їх від голодної смерті – в наших силах. Для цього потрібно лише розвісити годівнички та постійно поповнюват їх пташиними смаколиками.
З цікавістю переглянула малеча презентацію про зимуючих птахів нашого регіону, яку підготувала для них провідний фахівець з екологічної освіти відділу екоосвіти та рекреації НПП «Олешківські піски» Костюк Тетяна Валентинівна. Діти дуже раділи, коли давали правильні відповіді на запитання вікторини.
А завідувач відділу еколого-освітньої роботи та рекре ації НПП «Олешківські піски» Лазарєва Алла Леонідівна, розповіла учням про те, чим же годувати птахів взимку. Традиційним кормом вважаються насіння соняшнику, просо, овес, насіння гарбуза, пшоно і навіть несолоне сало, яке особливо люблять подзьобати синиці. Крихти, пшеничний хліб допустимі, а ось житній хліб шкідливий для птахів.

Найбільше задоволення учасники заходу отримали від того, що всі разом

вийшли в центральний міський парк, щоб розвісити на деревах подарунки для пернатих друзів – годівнички, виготовлені з різноманітних матеріалів. Сподіваємося, що діти не забуватимуть поповнювати зроблені годівнички смачним кормом.

Про зимуючих птахів, друже, пам'ятай,

Годувати взимку їх - ти не забувай!