Триває робота комісії про нещасний випадок із смертельним наслідком

Згідно листа Головного управління Держпраці у Київській області від 22.01.2018 року та повідомлення від ТОВ «ОДА «Безпека-Сервіс» про нещасний випадок із смертельним наслідком

, який стався 18.01 2018 року з охоронником Семенком Дмитром Маколайовичем на території структурного підрозділу у м.Олешки ТОВ «Хенкель Баутехнік (Україна)», отриманого Головним управлінням Держпраці у Херсонській області 23.01.2018 та у відповідності з вимогам п.36, п.38 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 року № 1232, для участі у роботі комісії зі спеціального розслідування направлено головного спеціаліста відділу з питань містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства Олешківської районної державної адміністрації Білого Андрія Леонідовича.

Станом на сьогодні робота комісії триває.