Новини

Зустріч з активом села Костогризово

c_100_100_16777215_00___images_2(6).jpg31 січня 2018 року під головуванням голови Олешківської районної державної адміністрації Олени Кравченко-Скалозуб, разом з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації: Світланою Філіповою – начальником управління соціального захисту населення, Тетяною Лушніковою – начальником служби у справах дітей,іншими, тапредставникамиОлешківської районної ради відбуласьзустріч з активом села Костогризово.

Познайомилася з учасником АТО з Костогризового Ігорем Фисиною. З 29 вересня 2014 року по 8 вересня 2015 він проходив військову службу в Збройних силах України. Має звання рядового, у липні 2015 року отримав статус учасника бойових дій за участь в АТО. З'ясували: Ігор користується пільгами 75% в межах норм споживання електроенергії за рахунок коштів державного бюджету. У 2017 році отримав щорічну грошову допомогу і допомогу на придбання твердого палива.         Нажаль, на сьогоднішній день він не працевлаштований. Але це питання було взято на контроль,найближчим часом буде вирішено.

Серед інших заходів відвідали Костогризівську ЗОШ І-ІІІ ст. Разом з директором навчального закладу Тетяною Кузівою, сільським головою Костогризово Олександром Стадником, фахівцями РДА, спеціалістами райради оглянули нещодавно замінені вікна. Роботи проводилися коштом обласного бюджету (540 тис.грн.) і за рахунок освітньої субвенції (332 тис.грн.).Тепер 219 учнів школи навчаються в комфортних умовах! До того ж, тепло буде проводити заняття й гуртківцям та учасникам спортивних секцій (таких «колективів» у Костогризівській школі аж 19!!!). Тим паче, що зовсім недавно тут також реконструювали котельню, теплотрасу (майже 1,5 млн.грн. – кошти фонду соцекономрозвитку, 73 тис.грн. – районний бюджет) та систему опалення (1,4 млн.грн. – фонд соцекономрозвитку, 42 тис.грн. – районній бюджет).Переконалисяособисто: у школі не просто тепло, а надзвичайно тепло!

Відвідали Свято-Покровськуцеркву, настоятель-АнатолійБушмич, поспілкувалися. Як і у всіх селян, у отця Анатолія є суто буденні клопоти - облаштувати навколо храму пристойний паркан. Питання почуте, вивчаємо варіанти його вирішення.

Завітали до старожилів Костогризового, багатьом з яких уже більш ніж 90 років - Філенко Варвару Михайлівну, Дасбурт Євдокію Михайлівну, Сухоруку Клавдію Павлівну і Бондар Раїсу Іванівну. Виконали приємну місію: передали харчові набори, матеріальну допомогу з районного бюджету і подарунки від ХМГО "Центр духовної та соціально-психологічної рессоціалізації "Перемога". Бабусі нарікали на маленьку пенсію, що не порівняно низька проти їхнього трудового стажу. А також - на необхідність проходження медичних оглядів. Останнє вирішити на місцевому рівні неважко.Взяли координати цих пенсіонерок, домовилися, що лікар ЦПМСД здійснить об'їзд і огляне поважних пацієнток удома - дістатися лікарні самотужки вони не здатні.

У Костогризовому завітали на будівництво фотогальванічної електростанції, яке триває. Повністю виконане планування земельної ділянки, проведені дротові траси, майже повністю виконаний благоустрій, змонтовано близько половини панелей - планують закінчити до 15 лютого. Земельна ділянка, на якій розташоване будівництво, є низькопродуктивною з сільськогосподарської точки зору, тому можна з упевненістю сказати: вона використовується максимально ефективно. Реалізація інвестпроекту стала можливою за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації і особисто Євгена Рищука.

c_100_100_16777215_00___images_1(11).jpgc_100_100_16777215_00___images_3(2).jpgc_100_100_16777215_00___images_4(3).jpgc_100_100_16777215_00___images_5(3).jpg